środa 23 Sierpień 2017

Najpopularniejsze serwisy turystyczne 07/2012

serwis turystyczny 2012

Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych witryn turystycznych w Polsce (lipiec 2012 – Megapanel PBI/Gemius). Kto prowadzi w branży?

l.p.nazwaunikalni użytkownicyliczba odsłonzasięg witryny
1rozklad-pkp.pl21851894644400811,22%
2Grupa Nocowanie.pl21353234490233010,96%
3Grupa Onet.pl - Turystyka20591022685513510,57%
4Grupa Wirtualna Polska - Orange - Turystyka1456320165340857,48%
5Grupa Eholiday.pl1296515139684306,66%
6Grupa E-podroznik.pl1145151-5,88%
7Grupa Fajnewczasy.pl970142267602724,98%
8booking.com934001-4,80%
9Grupa Gazeta.pl - Turystyka889721115202964,57%
10tripadvisor.com847030-4,35%
11Grupa Esky.pl762056-3,91%
12meteor-turystyka.pl721387-3,70%
13holidaycheck.pl510850165080462,62%
14Grupa Allegro.pl - Turystyka493540140799442,53%
15Grupa G+J Polska - Turystyka34677119735941,78%
16gastronauci.pl31771514818861,63%
17Grupa Meteor24.pl316730-1,63%
18Grupa Interia.pl - Turystyka31107723363851,60%
19Grupa Travelplanet.pl SA307039-1,58%
20agoda.com306030-1,57%

 

 

Możesz również zobaczyć:

0 pytania / komentarze

(p)